Алкоголізм є загальносвітовою проблемою. Згідно зі статистичними даними, в Україні 1,7 млн. Алкозалежних. На відміну від наркотиків, алкоголь легальний, а тому не сприймається як щось небезпечне. Людина, що зловживає спиртними напоями, вважає, що завжди може самостійно перестати пити. Однак насправді це не так. Залежність можна вилікувати лише за допомогою професіоналів. Гарантовано позбутися алкозалежності пропонує наркологічний центр «Семь дорог».

Переваги лікування в центрі «Семь дорог»

Пацієнти проживають в затишних, комфортабельних котеджах з прилеглою зоною для прогулянок, збалансовано харчуються, проходять різні терапевтичні процедури. У наркоцентрі створені всі умови, щоб пацієнт перебував під цілодобовим наглядом персоналу, був ізольований від звичного оточення, але разом з тим не відчував себе в ув'язненні.

Фахівці реабілітаційного центру використовують апробовані методи позбавлення від залежності, які застосовують у світовій наркології. Рівень повного одужання становить понад 30%, що відповідає кращим світовим стандартам. У клініці застосовуються не тільки передові методики лікування, а й найкращі препарати, що дозволяють відновити фізіологічні функції організму і позбутися від алкогольної залежності.

Наркологічна клініка "Семь дорог" в Тернополі

Гарантувати одужання може тільки професійна допомога цілого колективу лікарів різних спеціальностей - наркологів, психологів, психотерапевтів, кардіологів, гастроентерологів та ін. Всі фахівці клініки мають вищу спеціальну освіту, великий досвід роботи, постійно удосконалюються в своїй області і освоюють суміжні професії.

Лікування проводиться поетапно, що гарантує позбавлення від фізичної, психологічної залежності, відновлення соціального статусу і безболісне повернення до нормального, тверезого життя. Допомога необхідна не тільки хворому, але і його близьким. У центрі проводиться програма психологічної допомоги членам сім'ї алкозалежного. Адже стабільний результат можливий тільки якщо близькі підтримають намір хворого назавжди позбутися від алкоголізму і допоможуть повернутися до нормального життя.

Методики, що застосовуються в клініці «Семь дорог»

Тільки комплексне, поетапне лікування алкоголізму дозволяє позбутися від залежності. Для усунення фізичної адикції застосовуються методи:

  • медикаментозні - детоксикація, купірування синдрому відміни, підтримуюча терапія;
  • фізіотерапія - для полегшення симптомів захворювання, підтримки функцій органів;
  • вітамінотерапія;
  • дієтотерапія.

Найскладніше позбавити пацієнта від психологічної тяги до спиртного, почуття провини, сформувати тверде прагнення до тверезого способу життя, навчити справлятися з проблемами, а не шукати «забуття» в пляшці.

Не менш важливим етапом є ресоціалізація хворого. Після виходу з центру йому необхідна допомога в пошуках роботи, повернення в соціум, налагодженні відносин з близькими і оточуючими людьми. Тільки комплексний вплив дозволяє домогтися стабільного позитивного результату і повернення в соціум. Всі деталі про лікування алкоголізму в Тернополі за посиланням