Інтенсивний ритм сучасного життя, завантаженість, робота за межами країни не дають можливості здійснювати догляд за старенькими родичами. Тому вони відчувають себе самотніми, забутими. Вікові зміни супроводжуються хворобами, забудькуватістю, неміччю, що вимагає правильної організації побуту, контролю, медичного патронажу. Доглядальниця не може цілодобово перебувати зі своїм підопічним. Але вихід є - приватний будинок для людей похилого віку «Оберіг» в Краснодарі візьме турботи про літніх людей на себе.

У чому гідність життя в «Оберезі»?

Пенсіонери проживають в сучасному котеджі, в затишних номерах, де створена атмосфера домашнього затишку, комфорту, безпеки. Більшість літніх людей живуть тут довгі роки, тому персонал доклав усіх зусиль, щоб виключити «казенністьх» обстановки, відчуття тимчасового житла, лікарні.

У котеджі є на вибір одномісні і багатомісні номери, зі свіжим ремонтом, зручними меблями, необхідною побутовою технікою. Для створення домашньої обстановки мешканці можуть використовувати особисті речі, пам'ятні сувеніри, фотографії, картини, статуетки.

Кваліфікована допомога літнім людям в будинку престарілих

Постояльці позбавлені від необхідності самим підтримувати чистоту і порядок в кімнатах. Щоденне вологе прибирання робить молодший персонал. Регулярно міняють постільну білизну, стежать за гігієнічними процедурами. Уважні та турботливі доглядальниці доглядають за людьми похилого віку - при необхідності годують, допомагають прийняти душ, поголитися, зачесатися.

Планування котеджу враховує потребу у вільному і безпечному пересуванні візочників. Широкі дверні прорізи, просторі коридори, пандуси дозволяють пересуватися по будинку і виїжджати на вулицю.

Паркова зона навколо котеджу – місце відпочинку, споглядання природи, прийняття сонячних ванн, щоденного моціону. Рівні доріжки, тінисті альтанки, лавочки роблять прогулянки комфортними і безпечними. Прогулянки по парку зміцнюють імунітет, тонізують, дарують приємні враження.

Особливості харчування

Вікові зміни зачіпають процеси обміну речовин, функції травлення. Для забезпечення організму всіма необхідними поживними речовинами дієтологи розробили особливий раціон харчування.

Страви, які готують кухарі, корисні, смачні, різноманітні, легкозасвоювані. На столах завжди є сезонні овочі та фрукти. Чотириразове харчування дозволяє насититися і не перевантажує травну систему.

Моніторинг стану

За станом здоров'я мешканців стежать фахівці з медичною освітою. Вони щодня вимірюють температуру тіла, тиск, виконують призначення лікарів – ставлять уколи, дають ліки. При погіршенні стану проводяться заходи щодо стабілізації здоров'я, екстрена допомога.

Регулярний медогляд проводять лікарі приватної клініки, що співпрацює з будинком престарілих. Вони при необхідності оглядають, консультують, призначають лікування. Увага до потреб людей похилого віку, правильний підхід до розпорядку життя і харчування, оздоровлюючі програми продовжують життя людей похилого віку. У літніх людей прокидається інтерес до життя, жага спілкування, прагнення активно жити, а не згасати в самоті.