Професійний догляд, медичну і психологічну допомогу, комфортні умови і цікаве дозвілля літнім людям забезпечить приватний будинок престарілих в Дніпрі «Тепло любих». Співробітники закладу - справжні професіонали своєї справи, які знають, як знайти підхід до кожного постояльця і ​​підвищити якість його життя.

Принципи роботи пансіонату

Співробітники пансіонату до питань догляду за літніми людьми підходять відповідально і серйозно. Досвідчені, висококваліфіковані фахівці до кожного постояльця ставляться з увагою, турботою і душевним теплом, що так важливо для людей похилого віку. Персонал повністю бере на себе турботу про побут постояльців, контролює стан їх здоров'я.

Проживання старих в приватному пансіонаті для літніх людей

Одним з основних принципів роботи пансіонату є підвищення якості життя людей похилого віку і соціалізація. Проживаючи в будинку для літніх людей, літні люди мають можливість спілкуватися з однолітками, заводити нові знайомства і друзів за інтересами, брати участь в різних заходах.

Навіть інваліди та важко хворі люди можуть жити повноцінним життям, що вкрай позитивно позначається не тільки на їх настрої, але і на фізичному, а також психічному здоров'ї.

Види послуг

Співробітники пансіонату пропонують:

  1. Проведення призначених лікарем терапевтичних курсів.
  2. Програми реабілітації після перенесених важких захворювань, травматичних ушкоджень, хірургічних втручань.
  3. Догляд за літніми людьми, страждаючими старечою деменцією, що сприяє уповільненню розвитку патологічного процесу і відновлення втрачених навичок.
  4. Комплексний догляд за інвалідами та лежачими хворими.
  5. Регулярне проведення профілактичних оглядів.
  6. Надання психологічної допомоги.
  7. Організацію дозвілля.
  8. Надання смачного, дієтичного харчування, оптимально підходить саме для організму літніх людей.
  9. Проведення профілактичних, оздоровчих заходів.

Важливо, що оформити літню людину в пансіонат можна як на тривалий час, так і на короткостроковий період (наприклад, коли родичі перебувають у від'їзді або пенсіонеру потрібне проведення лікувального, реабілітаційного курсу).

Умови проживання

Приватний пансіонат являє собою затишний заміський котедж, навколо якого розкинувся красивий парк для прогулянок на свіжому повітрі, з лавочками, алеями, альтанками. Всі постояльці живуть в комфортабельних номерах, оснащених сучасними меблями і технікою.

Для людей з обмеженими можливостями обладнані окремі кімнати з кнопкою виклику персоналу, медичним ліжком і іншими пристроями, що дозволяють максимально полегшити їхнє життя, забезпечити граничну безпеку.

В цілому, в пансіонаті панує спокійна, домашня, заспокійлива обстановка. Свята та дні народження відзначаються тут по-сімейному. А родичі можуть відвідувати дорогого їм людини в будь-який зручний для них час. Дізнатися вартість проживання і поставити додаткові запитання можна, зателефонувавши в приватний будинок престарілих в Дніпрі «Тепло любих».