Люди похилого віку потребують особливої ​​турботи, уваги, медичної допомоги. На жаль, у родичів часто не вистачає часу, щоб забезпечити дорогому пенсіонеру все необхідне для комфортного життя. Свої послуги по догляду за людьми похилого віку в Харкові пропонує місцева філія приватного пансіонату для літніх людей «Оберіг» https://domprestarelyh.kharkov.ua/.

Турбота та догляд в приватному будинку престарілих

Послуги пансіонату

Пансіонат пропонує комплекс різних послуг, спрямованих на догляд і турботу про літніх людей:

  1. Допомога в проведенні гігієнічних процедур (умивання, купання, гоління, манікюр, педикюр, стрижка і розчісування волосся). Також турботливі доглядальниці допоможуть літній людині переодягнутися, змінити білизну. При необхідності надається сприяння в прийомі їжі, переміщенні.

  2. Здорове, правильно збалансоване, багаторазове харчування. Персонал піклується про те, щоб раціон постояльців був смачним і корисним. А меню складається дієтологом з урахуванням особливих потреб організму літніх людей.

  3. Прогулянки на свіжому повітрі — в красивій парковій зоні з лавочками та альтанками. Відпочинок на природі просто необхідний в літньому віці. Завдяки допомозі доглядальниць і спеціальному обладнанню можливість кожен день гуляти в парку отримують навіть інваліди.

  4. Прибирання номерів і приміщень загального користування, прання, прасування, покупки, заміна постільної білизни — вся організація побуту старих повністю лежить на співробітниках установи.

  5. Медична допомога — спостереження, проведення профілактичних та терапевтичних процедур. У пансіонаті можна пройти призначений лікарем курс лікування або програму реабілітації. Також є всі умови для проживання людей з інвалідністю, важкими патологіями, лежачих хворих.

Слід зазначити, що постояльці спеціалізованої установи отримують і психологічну допомогу, що дозволяє їм швидко адаптуватися до нових умов життя, позбутися від депресії, почуття самотності, нервових розладів, повернути позитивний настрій.

Дозвілля та спілкування

Позитивні емоції і повноцінне спілкування не менше важливі для людей похилого віку, ніж грамотний догляд і медична допомога. При проживанні в пансіонаті можливість соціалізації отримують навіть люди з обмеженими можливостями. А співробітники установи роблять все, щоб наповнити життя своїх підопічних яскравими емоціями і враженнями. Для них проводяться тематичні заняття, творчі вечори, свята, урочисті заходи.

Люди похилого віку з задоволенням читають, грають в настільні ігри, проводять час за дружніми бесідами. Дуже важливо і те, що люди похилого віку можуть підтримувати тісний зв'язок зі своїми родичами. Члени сім'ї постояльців мають можливість регулярно відвідувати їх, брати участь в різних святах, які проводяться в пансіонаті. А якщо дозволяє стан здоров'я пенсіонера, то його можна навіть забирати додому, наприклад, на вихідні дні.

Забезпечте гідну старість своїм близьким! В турботі про людей похилого віку вам завжди допоможе приватний пансіонат для людей похилого віку в Харкові «Оберіг».