Грамотний догляд, медична та психологічна допомога, дозвілля і правильне харчування — ось лише невеликий перелік послуг, які пропонує людям похилого віку приватний пансіонат для людей похилого віку «Hospice». Головна ж перевага установи  — це її фахівці, які не просто виконують свої обов'язки, а й оточують постояльців щирою турботою, увагою, сердечним теплом https://hospice.com.ua/uk/ .

Турбота про літніх людей в приватному пансіонаті

Програма проживання

Програма проживання в пансіонаті включає в себе:

  1. Забезпечення побуту постояльців — прибирання номерів і приміщень загального користування, прання, прасування, заміна постільної білизни. Живуть люди похилого віку в комфортабельних, по-домашньому обставлених номерах сучасного заміського котеджу.

  2. Медичну допомогу  — щодня постояльці проходять профілактичні огляди. При необхідності пацієнтам надається грамотне лікування. Фахівці проводять терапевтичні процедури (масажі, постановку крапельниць та ін'єкцій, фізіотерапію), стежать за сучасним прийомом ліків. У пансіонаті є умови для проживання, відновлення інвалідів, людей, які перенесли інфаркти, інсульти, переломи, хірургічні втручання.

  3. Правильне, корисне і смачне багаторазове харчування — розроблене лікарем-дієтологом з урахуванням потреб старечого організму, смаків і стану здоров'я постояльців.

  4. Гігієнічний догляд — умивання, купання, перевдягання, розчісування, гоління, заміна підгузників і нижньої білизни, стрижка волосся і нігтів.

  5. Догляд за інвалідами і лежачими хворими — крім допомоги в проведенні гігієнічних процедур включає в себе сприяння в пересуванні, прийомі їжі, проведенні заходів з профілактики пролежнів і явищ застійного характеру.

  6. Дозвілля та спілкування — тільки в пансіонаті літні люди, незалежно від віку і стану здоров'я, отримують можливість соціалізації. Люди похилого віку заводять нові знайомства і друзів за інтересами, займаються спортом і творчістю, читають, дивляться телевізор, грають в настільні ігри, гуляють в парку. Для постояльців регулярно проводяться тематичні вечори, різні урочистості та свята.

Така комплексна програма проживання дозволяє задовольнити всі потреби літньої людини, а головне — повернути їй радість життя.

Як оформити пенсіонера в пансіонат?

Оформлення в пансіонат, на відміну від державних будинків для людей похилого віку, проходить швидко і вимагає мінімального пакету документів. Що стосується вартості, то вона безпосередньо залежатиме від стану пенсіонера, списку необхідних послуг, його здатності до самообслуговування. Тому дане питання завжди вирішується в індивідуальному порядку. Однак в будь-якому випадку ціни цілком лояльні і доступні сім'ям із середнім достатком.

Задати питання, прорахувати ціну проживання ви завжди можете, просто зателефонувавши в приватний пансіонат для людей похилого віку «Hospice» або ж заповнивши форму зворотного зв'язку на офіційному сайті установи. Пансіонат працює в цілодобовому режимі, без перерв, святкових або вихідних днів.