Якщо у вас є літній родич, який потребує догляду, лікування, постійної допомоги та уваги, то зверніться в пансіонат для похилих в Харкові «Оберіг». Програма проживання в пансіонаті включає в себе не тільки грамотний догляд і медичне обслуговування, а й організацію дозвілля, яке наповнює кожен день життя людей похилого віку радістю і позитивними емоціями.

Побут літніх людей в приватному буднику престарілих

Що входить в програму проживання?

Стандартна програма проживання в пансіонаті включає в себе:

1. Надання медичної допомоги (спостереження, профілактичні огляди, контроль за прийомом медикаментів).

2. Правильне, 4-х разове харчування, розроблене фахівцем-дієтологом з урахуванням потреб старечого організму, лікарських рекомендацій, смакових переваг і побажань самих постояльців.

3. Забезпечення побутових питань (прибирання номерів і приміщень загального користування, прання, прасування, заміни постільної білизни).

4. Надання кваліфікованої психологічної допомоги.

5. Організацію цікавого, захоплюючого і розвиваючого дозвілля.

Всі постояльці живуть в затишних, по-домашньому обставлених номерах заміського котеджу. У кімнатах є всі необхідні для комфортного життя меблі і техніка. Сусіди підбираються з урахуванням вікової категорії, інтересів, особливостей характеру і життєвих принципів літніх людей.

Навколо пансіонату є гарний парк з лавочками, алеями, альтанками, де пенсіонери можуть регулярно гуляти і відпочивати на свіжому повітрі.

Додаткові послуги

У людей похилого віку, що потрапляють в пансіонат, можуть бути різні захворювання, психічні розлади, а також інші індивідуальні особливості, що вимагають особливого підходу. Приватний пансіонат для похилих «Оберіг» https://domprestarelyh.kharkov.ua/ надає наступні додаткові послуги:

  1. Проведення призначених лікарем терапевтичних курсів і реабілітаційних програм.

  2. Заняття з аніматорами, спрямовані на поліпшення (відновлення) пам'яті, розумових здібностей, дрібної моторики, рухової функції.

  3. Гігієнічний догляд за постояльцями, позбавлених здатності до самообслуговування (допомога у вмиванні, проведенні водних процедур, манікюр, педикюр, гоління, стрижка волосся, заміна підгузників, натільної білизни).

  4. Послуги цілодобової доглядальниці (незамінні для лежачих хворих, інвалідів) - цілодобове спостереження, допомога в пересуванні і прийомі їжі, проведенні процедур, спрямованих на профілактику утворення пролежнів, розвитку явищ застійного характеру.

  5. Складання індивідуального меню - для постояльців, чий стан здоров'я вимагає дотримання певної дієти.

Співробітники установи намагаються знайти індивідуальний підхід до кожного постояльця і ​​враховують особливі прохання, побажання своїх підопічних.

Проживання в приватному пансіонаті для людей похилого віку - це комфорт, безпека і повноцінне спілкування. Для того щоб дізнатися, як потрапити в будинок для людей похилого віку «Оберіг», просто зателефонуйте в місцеве відділення пансіонату.