Догляд за старою людиною вимагає часу, сил, терпіння і часто певних навичок. Кращим рішенням для родичів стане звернення до професіоналів в приватний пансіонат для похилих в Харкові «Оберіг». Співробітники цієї установи не тільки нададуть пенсіонеру грамотну медичну допомогу, забезпечать кваліфікований догляд, але і зроблять його життя щасливим і повноцінним.

Щаслива доля старого в приватному будинку престарілих

Медичні послуги

Більшість літніх людей мають проблеми зі здоров'ям і потребують медичної допомоги. Пансіонат пропонує своїм пацієнтам такі послуги:

  1. Проведення регулярних профілактичних оглядів.

  2. Медичне спостереження.

  3. Проведення терапевтичних процедур, профілактичних заходів.

  4. Контроль за своєчасним прийомом лікарських засобів, дотриманням дієти, режиму та інших лікарських рекомендацій.

  5. Проведення курсів лікування.

  6. Реабілітація та відновлення після перенесених інфарктів, інсультів, травматичних ушкоджень і хірургічних втручань.

В установі є всі умови для безпечного проживання та лікування пацієнтів, які страждають на цукровий діабет, кардіологічними захворюваннями, патологіями опорно-рухової системи, хворобою Альцгеймера, хворобою Паркінсона.

Співпраця з приватною клінікою гарантує, що в разі екстреної ситуації або різкого погіршення стану, постояльцям буде надана термінова, профільна медична допомога.

Психологічна підтримка, спілкування і дозвілля

Чи не менше, ніж в медичної допомоги, люди похилого віку потребують моральної підтримки, соціалізації, уваги і турботи. Приватний пансіонат для похилих «Оберіг» https://domprestarelyh.kharkov.ua/ забезпечує пенсіонерам можливість повноцінного спілкування.

Люди похилого віку знаходять друзів за інтересами, заводять нові знайомства, вільний час проводять, гуляючи на свіжому повітрі, граючи в настільні ігри, займаючись улюбленою справою. Багато приємних емоцій дають пенсіонерам дружні чаювання і бесіди з іншими постояльцями.

На регулярній основі проводяться в пансіонаті культурні та мистецькі заходи, тематичні вечори, екскурсії. Є басейн, де люди похилого віку займаються водною гімнастикою. Свята відзначаються в теплій, домашній атмосфері.

Надається постояльцям і професійна психологічна допомога. Співробітники центру відносяться до кожного зі своїх підопічних з душевним теплом, турботою і увагою, настільки важливими для людей похилого віку. Зручне розташування і гнучкий графік роботи пансіонату дозволяє постояльцям регулярно спілкуватися зі своїми родичами і навіть проводити вихідні, свята у себе вдома, у сімейному колі. Тільки в спеціалізованій установі можливість спілкування та соціалізації з'являється навіть у інвалідів, лежачих хворих.

Як потрапити в будинок для людей похилого віку «Оберіг»? Зателефонуйте до відділення пансіонату, і співробітники центру нададуть повну інформацію, необхідну для оформлення літньої людини в пансіонат.