Однією з головних умов турботи про літніх людей є увага. Крім того, багато людей похилого віку мають проблеми зі здоров'ям, а тому не можуть обслуговувати себе самостійно і потребують цілодобової допомоги. Оптимальні умови для життя людей похилого віку пропонує приватний будинок престарілих в Борисполі «Тепло любих». Тут кожній людині, що проживає гарантуються фізична допомога і моральна підтримка, якісне обслуговування, комплексний, професійний догляд.

Домашній затишок в приватному пансіонаті для літніх людей

Що таке приватний будинок престарілих?

Приватні пансіонати для людей похилого віку — це аж ніяк не сумна установа лікарняного типу, де доживають свої дні самотні люди похилого віку. Навпаки, в закладі створені всі умови для комфортної та радісної старості.

Постояльці знаходяться під цілодобовим наглядом досвідчених, дбайливих і уважних фахівців. Тут працюють справжні професіонали, здатні не тільки надати грамотну допомогу літнім людям, а й вміють знайти підхід до кожного пенсіонера.

Окремо варто відзначити умови проживання. Крім того, що в номерах панує домашня атмосфера, вони оснащені меблями і технікою, необхідною для зручності, безпеки людей похилого віку. В палатах для інвалідів, лежачих хворих є спеціальні меблі, пристосування, кнопка виклику персоналу.

Навколо пансіонату розташовується красивий парк з лавками, доріжками і альтанками, які призначені для відпочинку і прогулянок на свіжому повітрі. Постояльці можуть насолоджуватися життям і не думати про побутові завдання, адже прання, прибирання, прасування, забезпечення дієтичного 4-оразового харчування входять в обов'язкову програму проживання.

Медичні послуги

Важливий пункт турботи про літніх людей — це медична допомога і спостереження. У пансіонаті профілактичні огляди проводяться кожен день. Є всі умови для проходження курсів лікування або реабілітації. Фахівці проводять терапевтичні і профілактичні процедури, контролюють прийом ліків, виконання пацієнтами лікарських приписів. Також пансіонат співпрацює зі службою «Швидкої допомоги», що дозволяє гарантувати повну безпеку постояльців.

Догляд і турбота

У пансіонаті літнім людям, особливо у яких серйозні захворювання, порушення рухової функції, надається комплексний догляд, який включає в себе наступне:

  • допомога в купанні та умиванні;

  • стрижка волосся і нігтів;

  • гоління;

  • переодягання, зміна підгузників, нижньої білизни;

  • допомога в прийомі їжі;

  • профілактичні процедури, що сприяють попередженню пролежнів, розвитку захворювання застійного характеру;

  • допомога в пересуванні.

Завдяки турботі й увазі фахівців навіть інваліди, які проживають в пансіонаті, можуть щодня гуляти на свіжому повітрі, брати участь в різних заходах, спілкуватися з іншими людьми.

Подаруйте своїм старим родичам спокій, гідні умови життя, радість повноцінного спілкування! Для цього достатньо просто звернутися в приватний пансіонат для людей похилого віку в Борисполі «Тепло любих».