Грамотний догляд, медичну допомогу та спостереження, цікаве дозвілля та можливість повноцінного спілкування — ось, що отримують постояльці приватного будинку престарілих в Борисполі «Тепло любих». Важливо також відзначити особливе ставлення співробітників до своїх підопічних, наповнене турботою, увагою і щирим, душевним теплом.

Якісне та насиченне житя в приватному пансіонаті для похилих

Програма проживання

Сучасний спеціалізований приватний пансіонат — це установа, де для літніх людей створені особливі, максимально комфортні умови. Все продумано до дрібниць. Так, програма проживання включає в себе наступне:

 1. Розміщення в затишних номерах з домашньою обстановкою, оснащених сучасною технікою.

 2. Організацію побуту — прибирання кімнат і приміщень для загального користування, прання, прасування, заміна постільної білизни, закупівля продуктів.

 3. Забезпечення 4-оразового, смачного і корисного харчування, причому меню дієтолог складає з урахуванням особливих потреб організму людей похилого віку.

 4. Медичне спостереження і щоденні профілактичні огляди.

 5. Терапевтичні процедури, проведення курсів лікування і реабілітаційних програм — масажі, постановка ін'єкцій, крапельниць, контроль за прийомом ліків, лікувальна фізкультура, масажі.

 6. Догляд за лежачими хворими, інвалідами — допомога в проведенні гігієнічних процедур (умиванні, купанні, голінні, стрижці волосся і нігтів), пересуванні, перевдяганні, прийомі їжі, процедури, спрямовані на профілактику пролежнів, застоной пневмонії та серцевої недостатності.

 7. Надання професійної психологічної допомоги.

 8. Організацію дозвілля — прогулянки в парку, читання, настільні ігри, екскурсії, тематичні вечори, спортивні та мистецькі заходи, проведення свят та урочистостей.

Таким чином, в пансіонаті літні люди будь-якого віку і стану здоров'я отримують все, що необхідно для спокійного, комфортного, безпечного і наповненого позитивними емоціями життя.

Переваги життя в пансіонаті

Проживання в приватному пансіонаті для людей похилого віку відрізняється наступними перевагами:

 1. Тепла, сімейна атмосфера, важлива для фізичного і душевного здоров'я людей похилого віку.

 2. Індивідуальний підхід до кожного з постояльців.

 3. Високий рівень професіоналізму персоналу, наявність у співробітників багатого досвіду в роботі з людьми похилого віку.

 4. Гарантована безпека (цілодобовий медичний нагляд, співпраця зі службою «Швидкої допомоги»).

 5. Розташування в екологічно чистому районі міста зі зручною транспортною розв'язкою.

 6. Доступні, демократичні ціни.

 7. Європейський рівень сервісу.

 8. Просте і швидке оформлення.

 9. Можливість повноцінного спілкування для літніх людей, незалежно від стану їх здоров'я.

Для того щоб дізнатися, як оформити пенсіонера в приватний пансіонат для людей похилого в Борисполі «Тепло любих», досить просто зателефонувати в місцеве відділення пансіонату або ж заповнити форму зворотного зв'язку на сайті установи.