Забезпечити літній людині гідні умови життя, медичну допомогу, грамотний догляд — завдання вкрай складне, яке вимагає певних знань і спеціальних навичок. Якщо ви не можете самостійно доглядати за старим родичем, то завжди можна звернутися до професіоналів. Свої послуги пропонує приватний пансіонат для людей похилого віку в Ірпені «Тепло любих». Кожному гостю гарантуються комфорт, безпека, турбота і увага з боку фахівців.

Надання якісних послуг проживання в приватному буднику престарілих

Медична допомога

Всі літні люди потребують медичного нагляду, тим більше що більшість пенсіонерів мають проблеми зі здоров'ям, хронічні захворювання. Оформивши близьку людину в приватний пансіонат, ви можете не переживати про її безпеку. Профілактичні огляди постояльців проводяться щодня. Фахівці пансіонату пропонують наступні види медичних послуг:

  • вимір показників температури тіла, артеріального тиску, пульсу, рівня цукру в крові;

  • постановка крапельниць та ін'єкцій;

  • контроль за прийомом лікарських препаратів;

  • проведення масажів.

При необхідності медичну допомогу старим надають вузькопрофільні фахівці, працівники «Швидкої», з якою співпрацює пансіонат.

Догляд за літніми людьми

Деякі люди похилого віку, в силу віку, порушень рухової функції, наявності певних захворювань, втрачають здатність до самообслуговування. Комплексний догляд за людьми похилого віку, інвалідами, лежачими хворими включає в себе:

  • допомогу в проведение гігієнічних процедур;

  • заміну підгузників, постільної і нижньої білизни;

  • допомога в прийомі їжі;

  • переодягання;

  • проведення профілактичних заходів, спрямованих на попередження пролежнів, розвитку явищ застійного характеру.

Турботливі доглядальниці допомагають своїм підопічним не тільки з пересуванням по території пансіонату, а й щодня вивозять їх на прогулянки в парку, доставляють на різні заходи. В результаті навіть старі з важкими захворюваннями можуть насолоджуватися спілкуванням, вести активний, повноцінний спосіб життя.

Дозвілля та спілкування

Можливість повноцінного спілкування та соціалізації - одне з головних переваг проживання в пансіонаті. Адже тут літні люди заводять нових знайомих, друзів, товаришів по інтересам. А співробітники установи роблять все, щоб урізноманітнити дозвілля своїх підопічних.

Постояльці багато гуляють, займаються спортом і водної гімнастикою в басейні, читають, дивляться фільми і передачі, грають в настільні ігри. Для них проводяться екскурсії, тематичні вечори, свята, організовуються групи за інтересами.

В результаті люди похилого віку знову знаходять смак до життя, позбавляються від депресії, апатії, почуття самотності. Крім того, при необхідності постояльцям надається і професійна психологічна допомога.

Звернення до приватного будинку престарілих в Ірпені «Тепло любих» — це найкращий спосіб проявити свої почуття і турботу про дорогу людину похилого віку.