Приватний пансіонат для людей похилого в Борисполі «Тепло любих» пропонує комплексний догляд за людьми похилого віку, що включає в себе медичну та психологічну допомогу, організацію дозвілля та побуту. Довірте життя своїх дорогих родичей турботливим професіоналам.

Якісні та комфортні умови проживання в буднику престарілих

Яка допомога надається постояльцям?

У приватному пансіонаті постояльці отримують всебічну допомогу і підтримку. Список основних послуг складається з:

  • Медичної допомоги — спостереження, профілактичних оглядів. Крім того, в пансіонаті можна пройти курс лікування або програму реабілітації після важких захворювань, травм, операційних втручань. В екстрених ситуаціях професійну медичну допомогу постояльцям надають лікарі вузького профілю, працівники «Швидкої», з якою співпрацює пансіонат.

  • Психологічної допомоги — надається літнім людям на професійному рівні. Кваліфіковані фахівці допомагають людям похилого віку позбутися від депресій, почуття самотності, знову знайти смак і радість життя.

  • Гігієнічної допомоги, що особливо потрібно інвалідам, лежачим хворим. Турботливі доглядальниці допомагають своїм підопічним справлятися з усіма повсякденними справами (умиванням, купанням, розчісуванням, голінням, стрижкою волосся і нігтів, перевдяганням, прийомом їжі). Крім того, постояльцям надається і сприяння в пересуванні, завдяки чому вони отримують унікальну можливість щодня гуляти на свіжому повітрі, спілкуватися з однолітками і відчувати себе повноцінними членами соціуму.

Також літні люди, які проживають в пансіонаті, отримують і допомогу побутового характеру. Для людей похилого віку величезним полегшенням стає позбавлення від таких завдань, як прання, прибирання, приготування їжі.

Чому саме ми?

Приватний будинок престарілих в Борисполі «Тепло любих» від послуг, пропонованих доглядальницями і іншими установами, що спеціалізуються на догляді за людьми похилого віку, відрізняється наступними важливими перевагами:

  1. Максимально комфортні, безпечні та близькі до домашніх умови проживання.

  2. Штат фахівців високого рівня кваліфікації, що володіють такими душевними якостями, як дбайливість, чуйність, терпіння.

  3. Місце розташування в екологічно чистому районі міста.

  4. Наявність обладнаної, мальовничій паркової зони для прогулянок на свіжому повітрі.

  5. Індивідуальний підхід до кожного підопічного, розробка програм проживання з урахуванням особливих потреб, стану здоров'я постояльців.

  6. Надання 4-оразового, різноманітного і смачного харчування. Меню складається професійним дієтологом з урахуванням рекомендацій лікаря, смакових переваг постояльців, специфічних особливостей організму літніх людей.

  7. Організація цікавого, захоплюючого дозвілля (тематичні вечори, настільні ігри, групи за інтересами, заняття спортом, творчістю, водної гімнастикою, проведення святкових заходів).

Дізнайтеся, як оформити літню людину в пансіонат, просто зробивши один телефонний дзвінок.