Що необхідно для спокійної, комфортної старості? Заспокійлива атмосфера, увага, турбота, грамотний догляд і медична допомога. Все це готовий надати вашим літнім родичам приватний пансіонат для людей похилого віку в Ірпені «Тепло любих». Тут пенсіонери насолоджуються життям, оточені турботою досвідчених співробітників, отримують можливість повноцінного спілкування і величезної кількості позитивних емоцій.

Відпочинок в старості в приватному будинку престарілих

Особливості життя в приватному пансіонаті

Багатьох людей похилого віку та їх близьких лякає сама назва «будинок престарілих». Однак це вірно лише частково, якщо мова йде про державні установи. У приватних же пансіонатах для літніх людей створені максимально комфортні умови. Сам заклад уявляє собою заміський будинок з бібліотекою, басейном, спортзалом, власною красивою парковою зоною для щоденних прогулянок.

По-домашньому обставлені номери обладнані сучасними меблями і технікою. Всі побутові питання, такі як прибирання кімнат, прання, прасування, повністю беруть на себе співробітники пансіонату. Питанням харчування також приділяється особлива увага і меню для постояльців розробляється дієтологом. Причому при складанні раціону фахівець враховує не тільки медичні рекомендації, але і смаки, побажання, самих пенсіонерів.

Головна ж перевага життя в пансіонаті — це спілкування, від нестачі якого страждають багато людей похилого віку. Тут же люди похилого віку, незалежно від стану свого здоров'я, можуть спілкуватися з однолітками, заводити нових друзів, займатися улюбленою справою і вести активне, повне, емоційно насичене життя.

Послуги та пропозиції

Постояльцям пансіонату надаються такі послуги:

  • Щоденний догляд і допомогу в проведенні гігієнічних процедур.

  • Проведення лікувальних курсів і реабілітаційних програм.

  • Надання професійної психологічної допомоги.

  • Медичне спостереження, регулярні профілактичні огляди.

  • Проведення профілактичних заходів (масажі, заняття лікувальною фізкультурою, водною гімнастикою).

  • Організація цікавого і різноманітного дозвілля (читання, настільні ігри, екскурсії, культурні програми, проведення різних свят та урочистих заходів).

Таким чином, програма проживання в пансіонаті включає в себе все, що необхідно для спокійної, комфортної і радісної старості. Постояльці завжди можуть розраховувати на всебічну допомогу, підтримку з боку персоналу. Особливо важливо це для літніх людей, які страждають інвалідністю, нервовими або психічними розладами, лежачих хворих.

Хочете зробити старість своєї близької людини максимально безпечною і щасливою? Для цього вам потрібно просто звернутися у приватний будинок престарілих в Ірпені «Тепло любих» і дізнатися, як оформити пенсіонера в даний спеціалізований заклад. Зробити це можна як по телефону, так і онлайн. Центр працює в цілодобовому режимі, без перерв, святкових і вихідних днів.