ТОВ "УМПК" займає лідируюче місце на ринку України з виготовлення металоконструкцій. Підприємство багато років займається виготовленням алюмінієвих куточків всіляких розмірів в будь-яких, необхідних Вам, кількостях! Для Вашої зручності фірма-виробник здійснює безкоштовну доставку і двотижневу гарантію на повернення якщо не підійшов з яких-небудь причин товар. При виробництві продукція проходить суворий контроль якості, який дозволяє уникати виробничого браку продукції.

Алюмінієвий куточок

Особливості алюмінієвого куточка

Алюмінієвий куточок є одним з найвідоміших і найзастосовуваніших різновидів металопрокату. При виготовленні куточка можливе використання різних сплавів металів, завдяки чому міцність і вартість можна регулювати під різні вимоги, що сприяє всебічному застосуванню в практично всіх сферах життя, наприклад: будівництво, машинобудування і різні промислові потреби для різних галузей і підприємств.

  • Алюмінієві куточки зручні у використанні, адже для роботи з ними не потрібно спеціальної освіти - досить мати досвід в роботі з металевими конструкціями, впоратися може будь-хто!

  • Крім міцності і довговічності алюмінієві куточки відрізняються високою стійкістю до руйнування, не піддаються корозії та іншим хімічним факторам.

  • Куточки фірми УПМК також володіють найважливішими в своєму класі властивостями - тепло- і електропровідністю, а завдяки легкій вазі і можливісті вибору підходящого розміру їх легко не тільки встановлювати, але і транспортувати до необхідного місця!

  • Робочий діапазон температур становить від мінус сімдесяти до плюс п'ятдесяти градусів за Цельсієм, іншими словами можна сказати, що дані куточки можна застосовувати скрізь, без ризику їх деформації або руйнування.

  • Окремо варто виділити зручність механічної обробки алюмінієвих куточків, адже для цього не потрібно мати дорогий спеціалізований інструмент, досить буде того, що практично завжди є у кожної людини в коморі або гаражі.

Також, алюмінієві куточки можливо покривати різними матеріалами, наприклад: фарба, лак, полімер, або навіть спеціальне електрофорезне або анодируване покриття.

Якщо у Вас залишилися питання, ви хочете купити алюмінієвий куточок або Вам потрібна консультація з алюмінієвих куточків - експерти ТОВ УМПК https://umpk.com.ua/uk/ абсолютно безкоштовно готові допомогти Вам у виборі необхідних матеріалів, а також проконсультувати по рекомендованим розмірам і покриттям. Фахівці ТОВ "Українська металопрокатна компанія" працюють з 2003 року, завдяки чому мають величезний досвід у виробництві та використанні різних металоконструкцій. За 18 років безперервної роботи підприємство зарекомендувало себе не лише на вітчизняному ринку, а й на світовому. Визнання і вдячність від сотень тисяч замовників по всьому світу для кожного підприємства є не тільки звітністю про добре виконану роботу, але і величезним стимулом і мотивацією для подальшого розвитку компанії та всіх її напрямків!