Дієтичне харчування цілком може бути смачним! Пропонуємо вам познайомитися з прикладом такого корисного меню на один день, розробленим Юлією Маєвською і яке включає в себе рецепти страв для трьох основних прийомів їжі — сніданку, обіду та вечері.

Від харчування залежить наше здоров'я, зовнішній вигляд і продуктивність праці. Розібратися в тонкощах правильного харчування вам допоможуть наступні книги, присвячені даній темі.

Правильний сніданок — це вдалий початок дня! Важливо, щоб ранкове меню було смачним, корисним, енергетично заряджає і при цьому не надто калорійним. Ми пропонуємо вашій увазі кілька рецептів для ідеального сніданку від професійного дієтолога.

Новорічне меню краще складати заздалегідь, щоб не метушитися перед святом. Пропонуємо вам 5 рецептів дивовижних новорічних страв, які обов'язково припадуть до смаку вашим друзям та домочадцям!

Гарячі напої в зимовий холодний період особливо популярні. Однак, якому з них віддати перевагу? Давайте розглянемо плюси і мінуси самих широко відомих гарячих напоїв більш детально.