Часто нашому організму потрібно енергетична підзарядка. Сучасні люди використовують для цих цілей кави, напої-енергетики, сигарети. Дійсно на якийсь час подібні способи допомагають, і людині здається, що вона відчуває себе краще. Однак вже незабаром починає знову втрачати енергію. А різкі перепади - від енергетичного підйому до занепаду сил, виснажують, послаблюють організм, скорочують тривалість життя.
Однак існують і інші природні способи енергетичної підзарядки, які приносять не тільки задоволення, але і користь. Сама природа подарувала людству безліч цілющих рослин, що сприяють відновленню сил. Пропонуємо вам кілька простих, але дивно ефективних рецептів натуральних енергетиків.
Морс з шипшини
Для приготування напою необхідно промити ягоди шипшини (500 г), порізати лимон. Далі додати м'яту і 5 склянок води. Всі інгредієнти ретельно перемішати, прокип'ятити і профільтрувати. Покласти в напій 1/4 склянки меду і проварити ще близько 3 хвилин. Морс з шипшини надає яскраво виражене тонізуючу дію. Освіжає і зігріває, що особливо цінно в холодну пору року.
імбирний напій
Для втілення цього рецепта потрібно тертий імбирний корінь (0,5 ч. л.) Залити водою (0,5 л) і залишити на півгодини для настоювання. Додати 1 ст. л. меду, сік чверті лимона і добре перемішати. Напій відмінно зміцнює імунітет і додає сил. А ще його можна використовувати як засіб для профілактики або лікування простудних захворювань.
Коктейль «Энерджайзер»
Цей натуральний напій стане прекрасною альтернативою звичної чашці ранкової кави. Просто покладіть в блендер банан, мед (1 ч. л.), Сік лимона (2 ст. Л.), Додайте елеутерокок в настоянці (10 крапель) і все добре перемішайте. Заряд бадьорості і сил на весь день гарантовано!
Яблучно-м'ятний коктейль
Закип'ятіть цукровий сироп і залийте їм 2 подрібнених яблука. Влийте яблучний сік (1 л). При подачі додайте в келихи мед за смаком і гілочки м'яти. Коктейль має надзвичайно приємний смак, відмінно освіжає і допомагає підбадьоритися.
«Богатирський напій»
Щоб приготувати цей енергетик, вам потрібно буде подрібнити 3 ст. л. ягід, ідентична кількість банану і зефіру. Залийте інгредієнти кефіром (1 л) і перемішайте.
Імбірний чай
Поріжте імбирний корінь, залийте окропом (склянка), додайте пару лимонних часточок і мед за смаком. Через 10 хвилин чай готовий.
Узвар (відвар, узвар, навар)
Узвар відрізняється від звичайного компоту з сухофруктів способом приготування. Цей напій не варять, а наполягають. У киплячу воду (4 л) покладіть по 100 г сушених груш і яблук, 50 г чорносливу і порізаний лимон. Дайте напою настоятися, а потім додайте в нього мед (3 ст. Л.).
Обліпиховий коктейль
Щоб приготувати цей вітамінний напій, подрібніть плоди обліпихи (3 ст. л.), Залийте окропом і дайте трохи постояти. Профільтруйте коктейль, додайте в нього лимонний сік (1 ч. л.) І мед (2 ч. л.)
Гарячий шоколад
Шоколадний напій не тільки відновлює сили, але і покращує настрій, оскільки сприяє активному виробленню ендорфінів — гормонів задоволення. Готується енергетичне ласощі надзвичайно легко! Розтопіть 150 г шоколаду на водяній бані. Додайте вершки (50 г), трохи кориці і ваніліну. Ретельно перемішайте всі компоненти.
Рожевий чай
Для приготування напою за древнім тибетськомим рецептом рожеві пелюстки (30 г) і плоди шипшини (20 г) залийте окропом (0,5 л.). Дайте настоятися близько півгодини. Перед подачею додайте трохи ванільного цукру за смаком.