Від харчування залежить наше здоров'я, зовнішній вигляд і продуктивність праці. Розібратися в тонкощах правильного харчування вам допоможуть наступні книги, присвячені даній темі.

Книга 1. Ерік Шлоссер «Нація фастфуду»

Ерік Шлоссер - журналіст за професією, видав книгу «Нація фастфуду» ще в 2001-му році, близько 20 років тому. У книзі піднімаються питання, що стосуються того, як фастфуд спровокував не тільки розвиток тотальної проблеми ожиріння, але й негативно позначився на світовому продовольчому ринку, збільшив прірву між добре забезпеченими людьми і громадянами, які мають середній достаток.

Підібрка книг з теми правильного харчування

Крім того, в своєму творі автор піднімає тему підвищення інтересу населення до органічних продуктів. Дана книга незабаром стала бестселером. І навіть через роки ця праця не втрачає своєї актуальності. Більш того, судячи з відгуків, книга Еріка Шлоссера допомогла багатьом людям змінити свої харчові звички і перейти на правильне харчування.

Книга 2. Патриція Барнс-Сварни і Томас Сварни «Здорове харчування в питаннях і відповідях»

Дана книга — це справжній підручник здорового харчування, написаний простою і зрозумілою для кожного читача мовою. Автори допоможуть розібратися в тонкощах правильного харчування, знайти відповіді на питання, що цікавлять. Крім того, книга доповнена тематичними малюнками, таблицями, що дозволяють краще запам'ятати і засвоїти складну для сприйняття інформацію. Відмінний посібник для новачків, які роблять перші кроки в бік правильного харчування і здорового способу життя.

Книга 3. Кетрін Шенахан «Розумний ген. Яка їжа потрібна нашій ДНК»

На думку автора, продукти харчування впливають на клітинні структури організму в значно більшому ступені, ніж здається на перший погляд. Тому від того, що людина їсть, безпосередньо залежать його фізичне самопочуття, продуктивність, зовнішність і навіть психоемоційний стан.

У своїй праці Кетрін докладно розповідає, які страви і чому особливо корисні для людського організму і як, змінивши раціон харчування, підвищити якість свого життя.

Книга 4. Ольга Маркес «Школа ідеального тіла. Історія не про тіло»

Книга написана відомим фітнес-тренером і засновником школи ідеального тіла під назвою «Секта». Автор даного твору точно знає всі секрети набуття ідеальної фігури. На її думку, в основі стрункості і краси лежить правильне харчування і здоровий спосіб життя.

Саме збалансований раціон і посильні, регулярні фізичні навантаження допоможуть наблизитися до ідеалу швидше, ніж багатогодинні тренування і небезпечні для здоров'я дієти. У книзі автор детально розповідає, що їсти можна і потрібно, а що— ні і чому саме.

Книга 5. Джин Стоун «Виделки замість ножів. Простий шлях до здоров'я»

У створенні цієї книги взяли участь багато вчених, кваліфікованих фахівців. На думку експертів, саме правильне харчування — запорука здоров'я та довголіття. А як доказ наводяться факти про зміни самопочуття конкретних людей, які перейшли на здорове харчування. Крім того, автор настійно рекомендує виключити зі свого раціону їжу тваринного походження.

Книга 6. Олена Мотова «Мій найкращий друг - шлунок. Їжа для розумних людей»

Книга написана професійним дієтологом і містить багато корисних, цікавих фактів. Автор розповідає читачам про особливості роботи шлунково-кишкового тракту, вплив їжі на здоров'я, відкриття сучасних вчених, що дозволяють перемагати не тільки зайву вагу, але і безліч небезпечних захворювань. Інформація подається в легкій, доступній формі, що також є однією з важливих переваг даної книги.