У нашому далеко не толерантному суспільстві склався стереотип: наркозалежні - занепалі люди, позбавлені моральних принципів, інтелекту та елементарної сили волі. Найчастіше, крім відчуження та презирства вони не викликають у оточуючих інших емоцій. Хоча насправді така людина, в першу чергу, потребує розуміння і допомоги, адже самостійно приймати рішення і боротися за своє життя вона вже не може. Швидко заволодівши його мисленням і свідомістю, наркотик пригнічує будь-які прояви протесту й повністю підпорядковує собі.

Наркомания, по-прежнему, остается одним из наиболее распространенных заболеваний современности, особенно среди подростков и молодежи. Стандартные схемы лечения часто не дают должного, долгосрочного эффекта. Обусловлено это тем, что для достижения стабильного положительного результата необходимо устранить факторы, спровоцировавшие развитие заболевания. Именно такое лечение наркомании — индивидуальное, с акцентом на психологическую помощь, предлагает реабилитационный центр «Реванш+» в Харькове.

Алкоголізм в Україні набув масштабів національного лиха. Щорічно тисячі молодих, працездатних людей руйнують своє життя і близьких, вживаючи міцні спиртні напої і пиво. Лікування алкозалежності є тривалим і складним процесом. Здійснити його можна тільки за допомогою професіоналів - наркологів, психологів, психотерапевтів, в умовах стаціонару. Наркологічний центр «Семь дорог» займається лікуванням алкоголізму в Тернополі навіть в найскладніших випадках.

Серьезные проблемы со здоровьем сегодня, к сожалению, беспокоят многих людей. При этом пребывание в медицинском стационаре не всегда удобно по разным причинам, в том числе и носящим финансовый характер. Гораздо комфортнее лечиться дома - в Полтаве к пациентам всегда готова прийти квалифицированная медсестра. В каких случаях может понадобиться ее помощь?

Алкоголізм є загальносвітовою проблемою. Згідно зі статистичними даними, в Україні 1,7 млн. Алкозалежних. На відміну від наркотиків, алкоголь легальний, а тому не сприймається як щось небезпечне. Людина, що зловживає спиртними напоями, вважає, що завжди може самостійно перестати пити. Однак насправді це не так. Залежність можна вилікувати лише за допомогою професіоналів. Гарантовано позбутися алкозалежності пропонує наркологічний центр «Семь дорог».