Алкоголізм в Україні набув масштабів національного лиха. Щорічно тисячі молодих, працездатних людей руйнують своє життя і близьких, вживаючи міцні спиртні напої і пиво. Лікування алкозалежності є тривалим і складним процесом. Здійснити його можна тільки за допомогою професіоналів - наркологів, психологів, психотерапевтів, в умовах стаціонару. Наркологічний центр «Семь дорог» займається лікуванням алкоголізму в Тернополі навіть в найскладніших випадках.

Переваги лікування в «Семь дорог»

Лікування проводиться фахівцями, які надають хворому допомогу в усвідомленні причин адикції. Без усвідомленого прагнення позбутися залежності терапія не принесе результатів. У наркоклініці:

  • розробляються і застосовуються індивідуальні програми реабілітації;
  • надаються догляд, психологічна підтримка і терапевтична допомога;
  • лікування здійснюють фахівці вищої категорії, які використовують новітні ефективні методики.

Для більшості алкозалежних лікування в центрі «Семь дорог» це єдина можливість повністю і надовго позбутися від залежності.

Лікування алкоголізму в клініці "Семь дорог"

Методи терапії в наркологічному центрі

У наркоклініці Тернополі найчастіше звертаються пацієнти, які мають багаторічний алкогольний «стаж». Їх захворювання носить складний характер, оскільки спиртні напої впливають на стан фізичного та психічного здоров'я. Кожен пацієнт потребує індивідуального підходу і власної моделі лікування.

Фахівці проводять комплексне лікування, що включає в себе:

  1. Медикаментозну терапію - детоксикацію організму, купірування синдрому відміни, підтримка фізичного стану.
  2. Психотерапію - алкозалежний вчиться усвідомлено підходити до вирішення проблем, не вдаючись до штучних допінгів. Методи індивідуальної та групової терапії допомагають пацієнтам заново навчитися жити в суспільстві.
  3. Дієтотерапію - правильний режим харчування дуже важливий для нормалізації стану організму. Підірване пияцтвом здоров'я неможливо відновити без раціонального, збалансованого харчування.
  4. ЛФК - розроблені фахівцями програми дозованих фізичних навантажень допомагають відновити м'язову активність, налагодити процеси метаболізму і регенерації;
  5. Програми ресоціалізації.

У клініці використовують широко відому в усьому світі американську систему реабілітації, що довела свою високу ефективність на практиці. Використання даної реабілітаційної програми допомагає мотивувати пацієнтів усвідомити наявність у себе залежності, необхідності вести повноцінний спосіб життя без штучних допінгів, розвиток особистісних якостей, рішення особистих, соціальних, а також сімейних проблем.

Ефективне лікування алкоголізму в «Семь дорог» - результат великого досвіду, знань і наукового підходу до проблеми. В результаті лікування в Тернополі гарантує не тільки швидке одужання від залежності, але і стабільний результат. Всі деталі про лікування алкоголізму в Тернополі за посиланням