Якщо виникала потреба в транспортуванні важкого пацієнта, людини, яка отримала травму, лежачих хворих, інваліда, варто скористатися послугою професійного медичного перевезення хворих в Харкові Україні, пропонованого приватною службою «МЕДперевозка». Звертаючись до професіоналів, ви піклуєтеся про комфорт і безпеку близької людини і оперативно отртимуються якісні послуги за найдоступнішими цінами.

Різновиди і особливості медичного перевезення

Медичне транспортування підрозділяється на планове і екстрене. Перший варіант підходить для перевезення пацієнтів, що перебувають у стабільному стані, літніх людей (наприклад, якщо потрібно доставити пенсіонера в лікарню, реабілітаційний центр, будинок для людей похилого віку або, навпаки, додому). У цьому випадку послуга замовляється заздалегідь.

Екстрене перевезення потрібно при різкому погіршенні стану людини, що вимагає термінової медичної допомоги, травматичних ушкодженнях, аварії, нещасні випадки. У подібній ситуації викликати фахівців можна в будь-який час доби. На відміну від державної «Швидкої допомоги», приватний медичний автомобіль приїде максимально швидко і надасть пацієнту першу допомогу, подбає про підтримку його стану по дорозі до лікувального закладу.

Професійне перевезення хворих від приватної служби

Також медичні перевезення можуть здійснюватися як на ближні відстані (в межах Харкова), так і на далекі (по всій Україні). Питання, яке цікавить більшість пацієнтів та їхніх родичів, в чому ж полягають особливості та переваги професійного медичного транспортування? Основними перевагами є:

  1. Спеціальні медичні автомобілі, оснащені кондиціонером, системою вентиляції повітря, технічним обладнанням, що забезпечують комфорт і безпеку людини під час переїзду.

  2. Просторий салон зі зручними носилками, інвалідними кріслами, місцем для розміщення багажу, наявністю спеціальних крісел для супроводжуючих осіб.

  3. Допомога в розміщенні пацієнта в салоні автомобіля і кінцевому пункті призначення (фахівці допомагають людині спуститися або піднятися на певний поверх, можливе і перевезення «від ліжка до ліжка»).

  4. Додаткове медичне супроводження (медсестрами або ж лікарями вузького профілю).

  5. Можливість проведення планових або екстрених терапевтичних процедур в дорозі (прийом медикаментів, постановка крапельниць, ін'єкцій, реанімаційні заходи).

При необхідності в переміщенні людини, що має серйозні проблеми зі здоров'ям, варто звертатися до професіоналів, оскільки в дорозі стан пацієнта може різко погіршитися. Комфортні умови, наявність фахівців, здатних надати своєчасну допомогу, система іммобілізації, що захищає від тряски в дорозі, дозволяють мінімізувати можливі ризики до мінімальних показників.

Замовити медичне транспортування можна в будь-який час, зателефонувавши в харківську службу «МЕДперевозка» https://format.org.ua/uk/kharkiv/ або скориставшись формою зворотнього зв'язку на сайті установи