Ефективне лікування наркоманії в Харкові пропонує пройти реабілітаційний центр «Реванш». Співробітники даної спеціалізованої установи застосовують у своїй роботі найсучасніші методики та принципи ефективної боротьби з наркозалежністю, що гарантує досягнення стабільних, позитивних результатів.

Ефективні методики лікування наркоманії

Що необхідно для успішного лікування наркоманії?

Для ефективного позбавлення від наркотичної залежності під час лікування важливо дотримуватися таких принципів:

  1. Анонімність - дотримання політики конфіденційності та відсутність постановки на облік захищає пацієнта, а також його родичів, від суспільного розголосу, засудження. Після завершення реабілітації людина може повернутися до нормального життя без будь-яких проблем, пов'язаних із працевлаштуванням, вибором сфери діяльності, соціальною адаптацією. Це важливий фактор, що сприяє профілактиці можливого рецидиву.
  2. Робота з мотиваціями. Науково доведено, що, якщо сам наркоман не залучений у терапевтичний процес і не бажає позбуватися від залежності, ніяке лікування не дасть належного, стабільного результату. Тому спочатку фахівці працюють з людиною індивідуально, застосовуючи метод інтервенції, допомагають їй усвідомити серйозність проблеми, необхідність реабілітації та сформувати правильні, здорові мотивації.
  3. Комплексний підхід. Для повної перемоги над наркозалежністю однієї лише детоксикації недостатньо. Ефективна лікувальна програма включає в себе медичну допомогу, лікування супутніх захворювань, психологічну реабілітацію, соціальну адаптацію. Такий підхід дозволяє усунути патологічну залежність як на фізичному, так і психологічному рівні.
  4. Робота з близьким оточенням. Відносини з родичами та пануюча атмосфера в сім'ї грають важливу роль у лікуванні наркоманії, досягненні стабільної ремісії. Дуже важливо відновити теплі, довірчі відносини між близькими людьми. Тому в центрі проводяться сеанси сімейної психотерапії, батьківські дні. Родичам надаються індивідуальні консультації, що стосуються того, як вести себе з реабілітантами на різних стадіях терапевтичного процесу. Близькому оточенню пропонується також і психологічна допомога, спрямована на подолання співзалежності.
  5. Індивідуальний підхід. Для успішного лікування наркоманії важливо усунути причини, що спровокували розвиток захворювання. Кожен випадок унікальний і вимагає особливого підходу. Спочатку пацієнти проходять діагностику, розмовляють із психологами, після чого для них розробляється індивідуальна програма реабілітації.

Дотримання перерахованих вище принципів значно підвищує ефективність лікування наркотичної залежності та зводить ризики можливого рецидиву до мінімальних. Центр «Реванш» також надає своїм випускникам терапевтичний супровід після виписки, що включає в себе психологічну та соціальну допомогу.

Швидше звертайтеся до відділення реабілітаційного центру «Реванш+» у Харкові для комплексного лікування наркоманії.