«Медсестра» https://medservis.pl.ua/uk/ пропонує якісну, оперативну медичну допомогу на дому. Кожному пацієнту гарантуються індивідуальний підхід, широкий спектр пропонованих послуг, доступна цінова політика.

Які послуги пропонуються?

Послуги центру незамінні для пацієнтів, які страждають хронічними захворюваннями, людей, які перенесли травми і хірургічні втручання, осіб похилого віку, лежачих хворих. Даній категорії людей потрібна професійна допомога медсестер, але поїздки в лікарню для них дуже непевні. Тепер їхати в поліклініку зовсім не обов'язково, адже медсестру можна викликати і на будинок.

Медична допомога від медсестри

Пацієнтам центру пропонуються наступні види послуг:

 • постановка внутрішньовенних ін'єкцій;

 • проведення хірургічної перев'язки;

 • постановка крапельниці;

 • забір біологічного матеріалу для лабораторних аналізів;

 • постановка внутрішньом'язових ін'єкцій;

 • катетеризація;

 • постановка клізми;

 • проведення діагностичних процедур (вимір показників артеріального тиску, температури тіла, частоти пульсу, рівня цукру крові);

 • реабілітаційні заходи;

 • допомога в проведенні гігієнічних процедур (для лежачих хворих);

 • профілактика та лікування пролежнів.

Медсестра приїжджає в заздалегідь обумовлений і зручний для пацієнта час, взявши з собою все, що необхідно для проведення процедур. Медикаментозні препарати набуває сама людина, яка замовила послугу, за призначенням свого лікуючого лікаря.

Важливо, що співробітники центру крім досвіду і високого рівня професіоналізму володіють і такими людськими якостями, як чуйність, увага, доброта і терпимість. Доведено, що для швидкого одужання і відновлення пацієнтові потрібна не тільки медична допомога, а й моральна підтримка.

Переваги виклику медсестри додому

Виклик медсестри додому — послуга, що характеризується наступними перевагами:

 1. Можливість скорочення терміну перебування пацієнта в лікарні завдяки можливості забезпечення професійного догляду в домашніх умовах.

 2. Контроль і спостереження за станом хворого.

 3. Кваліфікована допомога пацієнтам, що дозволяє уникнути загострень, ускладнень, потреби в госпіталізації.

Якщо в родині є хворі родичі, то скориставшись послугами центру, можна спокійно займатися своїми справами, довіривши догляд за близькою людиною та її здоров'ям справжнім професіоналам.

Як отримати допомогу?

Для того щоб запросити медсестру на будинок, досить просто зателефонувати в полтавське відділення центру «Медсестра» або заповнити форму зворотнього зв'язку на офіційному сайті. Співробітник центру відповість на всі запитання, назве ціну послуг. Далі залишиться лише назвати адресу і час, коли потрібно буде приїхати медсестрі.

Заздалегідь подбайте про те, щоб удома були всі необхідні препарати, а також лікарське призначення із зазначенням точних дозувань ліків. Працює центр в цілодобовому режимі.